Koronavirüs’e Karşı Bağışıklık Güçlendiren Kür

Ana Sayfa iletişim Koronavirüs’e Karşı Bağışlık Güçlendiren Kür

Bağışıklık Güçlendiren Kür.

Bağışıklık Güçlendiren Kür

Alanında uzman olan kişilerin açıklamalarına göre Koronavirüs’a karşı korunmanın en iyi yolu bağışıklık güçlendirmektir. Dolayısıyla virüs daha kolay atlatılıyor.

İşte bahsedilen o bağışıklığı güçlendiren ve koronavirüs’e karşı mukavemet olmamızı sağlayan mucizevi bitki kürü;

Bir çok hastalıkta olduğu gibi bu virüsün de çaresini doğada sıklıkla grip oluyorsanız bitkilerden yararlanın. Zencefil, ada çayı ve ıhlamur ile vücudunuza kimyasala bılaşmadan doğal kürlerle vücudunuzun direncini artırabilirsiniz.


Bağışıklık Sistemini güçlendiren Kür’ün Tarifi:

Malzemeler: 3 diş karanfil, kuru kök zencefil, 1 tatlı kaşığı tıbbı adaçayı.

Yapılışı: Başparmağınızın bir boğumu kadar kuru kök zencefil ve 3 diş karanfili 1 su bardağı kaynayan suyun içine atın. Ağzı kapalı olarak 6 dakika kaynatın. Altını kapattıktan sonra 1 tatlı kaşığı tıbbi adaçayı ekleyin. Tekrar ağzını kapatın ve kaynatmadan 10 dakika demlenmeye bırakın. Soğutmadan için. Yetişkinler bu grip çayından 2 saatte bir, 1 su bardağı ölçüsünde içebilirler. Çocuklar için 1 çay bardağı ölçüsünde verilmelidir.

Koronavirüse Karşı Bağışıklığı Destekleyen Çay Tarifi:

Malzemeler: 1 tatlı kaşığı ıhlamur, 1 tatlı kaşığı yeşil çay, 1 tatlı kaşığı meyan kökü, 1 limonun suyu ve kabuğu, 250 cc kaynar su

Yapılışı: Malzemeleri porselen ya da cam bardağa koyup üzerine kaynar su ekleyin. Demlenmesi için 10 dakika bekleyip için. Günde 4-5 fincan tüketebilirsiniz.

Zencefil, adaçayı ve ıhlamur ile kimyasala Son

Her hastalık gibi gribin de şifasının doğada, “Çok sık grip oluyorsanız bitkilerden faydalanın. Zencefil, ada çayı ve karanfil ile vücudunuza kimyasal almadan doğal kürlerle vücudunuzu destekleyebilirsiniz.”

3 Comments

Add a Comment
  1. Konu içerisinden bir alıntı: Bir çok hastalıkta olduğu gibi bu virüsün de çaresini doğada sıklıkla grip oluyorsanız bitkilerden yararlanın.

  2. Yorumlarınız bizim için önemlidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir