Göbek Eriten Limonlu Yoğurt Kürü

Göbek Eriten Limonlu Yoğurt Kürü

Limonlu Yoğurt Kürü.

Limonlu Yoğurt Kürü

Sağlıklı ve hızlı bir şekilde zayıflamanıza yani kilo vermenizi sağladığı gibi aynı zamanda daha genç bir görünüme sahip oluyorsunuz.

Limonlu yoğurt kürüyle zayıflama süresi en az iki hafta aralıksız olarak sürecek. Uygulama sürecinde ilk bir haftada sonuç almaya başlayacaksınız.

Zayıflamak demek vücutta biriken fazla yağların eritilmesi anlamına gelir. Yani su kaybederek ve kas eritilmesi ile de kilo vermek olası ama bu sağlıklı bir zayıflama olduğu anlamına gelmez. Bu sebeple yağ kaybını kolaylaştıracak besinler tüketmemiz dahi kilo vermeniz için güzel bir başlangıçtır.

Daha fazla lafı uzatmadan konuya girelim. İşte 3-4 haftada 6-7 kilo vermenizi ve göbeğinizin yağlarını yakacak Limonlu Yoğurt Kürü.

Limonlu yoğurt kürü nasıl yapılır?

Malzemeler:

Yarım limon
3 yemek kaşığı az yağlı yoğurt
Yarım çay kaşığı kadar zerdeçal

Zerdeçal, özellikle karaciğerde birikmiş olan yağların yakılmasında ve karaciğer fonksiyonlarının düzenlenmesinde çok etkili bir baharattır. Zerdeçal bulamadıysanız kürü 1 çay kaşığı hakiki pulbiber ile de yapabilirsiniz

Hazırlanışı ve uygulanışı:
Yoğurt kürünü yaparken, yarım limon suyunu, yoğurdu ve pul biberi (veya zerdeçalı) temiz bir kapta karıştırın. Gece yatağa yatmadan yarım saat kadar önce bu karışımı tüketin. Bu karışımı tükettikten sonra kesinlikle bir şey yemeyin.

 

5 Comments

Add a Comment
  1. Konu içerisinden bir alıntı: Uygulama sürecinde ilk bir haftada sonuç almaya başlayacaksınız.

  2. Yorumlarınız bizim için önemlidir.

  3. Özet bir konu olmuş. Açıklayıcı. Teşekkür ederim.

    1. İlginiz için teşekkür ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir