Balgam Söktürücü Doğal Kür

Balgam Söktürücü Doğal Kür

Balgam Söktürücü Doğal Kür.

Balgam Söktürücü Doğal Kür

Balgam, sigara içen kişilerin ve ya akciğerden kaynaklanan hastalığı olanların daha çok karşılaştığı sorunlardan birisidir. Düzgün beslenme balgam üretimini dengeler. Bol bol su, adaçayı ve ıhlamur gibi bitkisel çaylar tüketmek göğsümüzdeki balgam birikintilerini yumuşatacaktır. Her gün düzenli olarak tuzlu suyla yapılan gargara boğazdaki bakterileri temizleyip balgama yapışıp hastalığa dönüşmesini engelleyecektir. Aktarlarda rahatlıkla bulabileceğiniz şifalı bitkilerle yapacağınız doğal kürler, balgam atmanıza yardım edecektir. Elinizin altından bulunduracağınız zencefil, limon ve balla yapacağınız karışımlar hem balgamdan kurtulmanızı hem de kendinizi daha formunuzda hissetmenizi sağlayabilir.

Soğan, boğazınızı rahatlatmaya ve balgamdan kurtulmanıza yardımcı olan mükemmel antibiyotik, anti-inflamatuar ve balgam söktürücü özelliklere sahiptir. Bağışıklık sistemini güçlendirmeye ve iyileşme sürecini hızlandırmaya da yardımcı olur.

Soğan çayı: Dört bardak suda bir baş soğanı kaynatın. Limon ve zencefil de ilave edip balla tatlandırabilirsiniz.

Not: Kullanmadan önce doktorunuza danışın.

3 Comments

Add a Comment
  1. Konu içerisinden bir alıntı: Dört bardak suda bir baş soğanı kaynatın. Limon ve zencefil de ilave edip balla tatlandırabilirsiniz.

  2. Yorumlarınız bizim için önemdir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir